AD 8 code

Ζητείται Νηπιαγωγός

Νηπιαγωγείο “Μια φορά κι ένα καιρό”: Ζητείται Νηπιαγωγός – Λευκωσία

Το Νηπιαγωγείο “Μια φορά κι ένα καιρό” ζητά να προσλάβει Νηπιαγωγό για πλήρη/μερική απασχόληση.

Γενικά καθήκοντα και ευθύνες

  • Διδακτικά καθήκοντα στο πλαίσιο του ωρολόγιου και Αναλυτικού προγράμματος του Νηπιαγωγείου
  • Μέριμνα για δημιουργία ασφαλούς περιβάλλοντος για τα παιδιά που ενθαρρύνει την ανάπτυξη και την ενεργή μάθηση τους
  • Συμμετοχή στις εργασίες, εκδηλώσεις και δραστηριότητες του Νηπιαγωγείου

Προσόντα:

  • Αναγνωρισμένο πτυχίο Νηπιαγωγού
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Όρεξη για παιχνίδι, δημιουργικότητα, φαντασία
  • Ευελιξία και συνεργατικές δεξιότητες

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο miafora@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 8:36pm on Wednesday April 10th, 2024