AD 8 code

Ζητούνται Επαγγελματίες Οδηγοί

PPD Global: Ζητούνται Επαγγελματίες Οδηγοί – Λευκωσία, Λάρνακα, Λεμεσός & Πάφος

Στην PPD Global δεσμευόμαστε να αναπτύσσουμε κορυφαίες μάρκες ποτών και να παραμένουμε η πλέον αξιόπιστη επιλογή για τους ανθρώπους μας και τους συνεργάτες μας. Η ομάδα μας διακατέχεται από πάθος για ανάπτυξη, ομαδικότητα και δημιουργικότητα και επιδιώκει τη συνεχή καλλιέργεια και βελτίωση των ικανοτήτων των μελών της.

Έχεις επαγγελματική άδεια οδήγησης και πάθος για την άριστη εξυπηρέτηση πελατών; Ετοιμάσου να αδράξεις την ευκαιρία για να εργαστείς για ένα δυναμικό οργανισμό.

Ο/Η Επαγγελματίας Οδηγός έχει την ευθύνη για την παραλαβή και μεταφορά προϊόντων στη βάση των οδηγιών εργασίας της Εταιρείας και των κανόνων ασφαλείας που εφαρμόζει.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων και παραστατικών από την Α&Δ και την παράδοση τους σε πελάτες,
  • Διασφάλιση για την ασφαλή φόρτωση και μεταφοράς των παραγγελιών σε άριστη κατάσταση στους πελάτες, σύμφωνα με τις ημερήσιες παραγγελίες,
  • Παράδοση τιμολογίων και Πιστωτικών Σημειώσεων σε πελάτες,
  • Είσπραξη πληρωμών από πελάτες και έκδοση σχετικών αποδείξεων,
  • Παραλαβή εμπορευμάτων ή / και επιστρεφόμενα κενά συσκευασίας από πελάτες.

Ελάχιστα Απαιτούμενα προσόντα

Εκπαίδευση & Επαγγελματική εμπειρία

  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου,
  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού αυτοκινήτου κατηγορίας Φ,
  • Κάτοχος κάρτας ηλεκτρονικού ταχογράφου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν,
  • Προηγούμενη υπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως προτέρημα.

Δεξιότητες

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες,
  • Ικανότητα αποδοτικής εργασίας υπό πίεση,
  • Υπευθυνότητα και ομαδικότητα,
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Τι προσφέρουμε

Πενθήμερη εργασία, δωρεάν ιατροφαρμακευτική κάλυψη, συμμετοχή σε συνταξιοδοτικό σχέδιο, προοπτικές για εξέλιξη σε άλλες θέσεις εργασίας.

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος:

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@ppdglobal.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Σημειώνεται ότι μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις θα κληθούν για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι αυστηρά εμπιστευτικές και τα προσωπικά σας δεδομένα θα υποβληθούν σε επεξεργασία αποκλειστικά για την διαδικασία επιλογής υποψηφίων.

Post expires at 8:25pm on Wednesday April 10th, 2024