AD 8 code

Ζητείται Προσωπικό Καθαριότητας

Αντικαρκινικός Σύνδεσμος Κύπρου: Ζητείται Προσωπικό Καθαριότητας – Λευκωσία

Ο Αντικαρκινικός Σύνδεσμος Κύπρου για περισσότερα από 50 χρόνια, συμβάλει στη βελτίωση της ποιότητας ζωής των ατόμων με εμπειρία καρκίνου και των οικογενειών τους. Προσφέρει καθημερινά υπηρεσίες σε κάθε πόλη και χωρίο του τόπου μας, παράλληλα προσφέρει προγράμματα ενημέρωσης και διαφώτισης για το ευρύτερο κοινό. Όλες οι υπηρεσίες του Συνδέσμου μας προσφέρονται δωρεάν και πάντα με αφοσίωση προς την τοπική κοινωνία προσφέροντας φροντίδα από καρδιάς.

Γίνε μέρος της ομάδας

Η ομάδα του Προσωπικού Καθαριότητας που εργάζεται στο κέντρο Ανακουφιστικής Φροντίδας «Αροδαφνούσα» του Αντικαρκινικού Συνδέσμου Κύπρου εκτελεί τα καθήκοντα του σύμφωνα με τις πολιτικές και τις διαδικασίες του Συνδέσμου.

O Αντικαρκινικός Σύνδεσμος Κύπρου είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών και το εργασιακό περιβάλλον υποστηρίζει με ευλάβεια την αξιοπρέπεια και τον σεβασμό. Αν θέλεις να γίνεις μέρος μιας δεμένης ομάδας και πληροίς τα πιο κάτω προσόντα και ικανότητες στείλε μας το βιογραφικό σου.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Καθαρισμός Γραφείων, Θαλάμων και Μαγειρείου και χώρων θεραπείας
  • Καθαρισμός Χώρων υγιεινής
  • Καθαρισμός Γραφείων και κουζίνας Διοίκησης
  • Καθαρισμός αποδυτηρίων ανδρών και γυναικών
  • Καθαρισμός δωμάτιου διανυκτερεύων ιατρού
  • Καθαρισμός κλιμακοστασίων και διαδρόμων
  • Μεταφορά και άδειασμα κάδων σκουπιδιών
  • Χρήση ειδικής συσκευής για τον καθαρισμό δαπέδων και επιφανειών
  • Αποθήκευση υλικών καθαρισμού στον προκαθορισμένο χώρο
  • Μεταφορά λερωμένου ιματισμού και επιστροφή καθαρού
  • Βοήθεια στην ετοιμασία βραδινού και πλύσιμο πιάτων
  • Παροχή νερού και ροφημάτων σε ασθενείς

Προσόντα και Ικανότητες

  • Απολυτήριο Γυμνασίου
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα και πνεύμα συνεργασίας
  • Διακριτικό και εχέμυθο άτομο

Ώρες Εργασίας:

Το προσωπικό στην Υπηρεσία Καθαριότητας εργάζεται 38 ώρες την εβδομάδα με το σύστημα πρωινής και απογευματινής βάρδιας ως εξής:

Πρωινή εργασία                        7:10 – 13:30

Απογευματινή εργασία                      13:30 – 19:50

Διαδικασία Αίτησης

Παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε και αποστείλετε, το έντυπο πρόσληψης του Αντικαρκινικού Συνδέσμου Κύπρου, το οποίο μπορείτε να προμηθευτείτε από την ιστοσελίδα του Συνδέσμου www.anticancersociety.org.cy ή το βιογραφικό σας σημείωμα, στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@anticancersociety.org.cy με αριθμό αναφοράς 04VAC24, μέχρι τις 25 Μαρτίου, 2024.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.

Post expires at 9:18am on Tuesday March 26th, 2024