AD 8 code

Νέες θέσεις – Marketing Representatives – έως €1.200

Νέες θέσεις – Marketing Representatives – έως €1.200 – Λεμεσός και Πάφος

Η εταιρία μας αναπτύσσεται και δίνει την ευκαιρία σε νέους/νέες για άμεση συνεργασία .

Κύρια καθήκοντα

  • Παρουσίαση, προώθηση και πώληση των υπηρεσιών μας σε υφιστάμενους και υποψήφιους πελάτες
  •  Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
  •  Παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών σε κάθε επαφή με τον πελάτη
  •  Επικοινωνία με πελάτες και άμεση ανταπόκριση στις ανάγκες τους.

 Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες και δεξιότητες επικοινωνίας
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Αυτονομία
  • Διάθεση για προσωπική εξέλιξη

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση-πενθήμερη εργασία Δευτέρα-Παρασκευή
  • Έως €1200
  • Extra Bonus παραγωγικότητας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο: career_m1@outlook.com

Post expires at 8:46pm on Friday April 5th, 2024