AD 8 code

Kean Soft Drinks Ltd: Θέση Εργασίας

Kean Soft Drinks Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Κέντρου Διανομής (Αποθήκης)

Η εταιρεία Kean Soft Drinks Ltd – Trading Division που αντιπροσωπεύει και εμπορεύεται γνωστά επώνυμα προϊόντα τροφίμων όπως Heinz, Kraft, Amoy, HP, Calvo, Vitalia, Go Tan, Αγρόκηπο Χαλβαντζή, Kri Kri, κλπ. ζητάει για άμεση πρόσληψη βοηθό Αποθήκης και Διανομέα με έδρα στην Βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου, Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Παραλαβή, αποθήκευση και φύλαξη εμπορευμάτων.
  • Προετοιμασία και αποστολή παραγγελιών στην αγορά
  • Εκτέλεση των καθημερινών εργασιών της αποθήκης.
  • Ποιοτικός και γενικός Έλεγχος αποθεμάτων.
  • Καταγραφές αποθεμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης,
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον δύο (2) χρόνια σε παρόμοια θέση.
  • Χειρισμός Fork lift.
  • Οργανωτικές Ικανότητες Υπευθυνότητα, ομαδικότητα, παρατηρητικότητα.
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Άδεια οδήγησης ημιφορτηγού πέραν των 3,5 τόνων μέχρι τους 7.5 τόνους. Γ1. (Θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).

Απολαβές και Ωφελήματα

Γενικό πακέτο αποδοχών αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας.

13ο μισθός.

Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη.

Ταμείο Προνοίας.

Αιτήσεις και για συνέντευξη, παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση. a.adamou@keantrading.com με τίτλο: “anergosjobs.com”  ή στο fax 22364801.

Για περισσότερες πληροφορίες, τηλέφωνο 22364805.

Post expires at 9:47pm on Tuesday March 12th, 2024