AD 8 code

Ζητείται Διανομέας

Kybella Beauty Ltd: Ζητείται Διανομέας – Λευκωσία

Η εταιρεία Kybella Beauty Ltd με έδρα την Λευκωσία επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της διανομέα

Βασικά Προσόντα

  • Εργατικό και ευσυνείδητο άτομο με καλή διαπροσωπική επικοινωνία
  • Πολύ καλές και οργανωτικές δεξιότητες και διαχείριση χρόνου
  • Άδεια οδηγού και άριστο ιστορικό οδήγησης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα – Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Κάτοικος Λευκωσίας

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν

  • Φόρτωση, εκφόρτωση και προετοιμασία παραδόσεων
  • Είσπραξη κατά την παράδοση όπου αυτό απαιτείται
  • Υπεύθυνος έλεγχος πριν την φόρτωση και κατά την παράδοση
  • Φόρτωση, μεταφορά, παράδοση και έλεγχος παραγγελιών στους πελάτες της εταιρείας παγκύπρια

Όλοι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ να αποστέλλουν βιογραφικό στο info@kybella.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 10:53pm on Monday March 11th, 2024