AD 8 code

Ζητούνται Νοσηλευτές

Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ: Ζητούνται Νοσηλευτές – Λεμεσός

Το Μέλαθρον Αγωνιστών της ΕΟΚΑ, προσφέρει ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα Διάγνωσης και Αντιμετώπισης παθήσεων σε ασθενείς με ΝευρολογικέςΜυοσκελετικέςΟρθοπεδικέςΑναπνευστικέςΚαρδιολογικές και Αθλητικές κακώσεις.

Καθήκοντα/Ευθύνες:

  • Υπεύθυνος/η για την ορθή λειτουργία του νοσηλευτικού θαλάμου
  • Αξιολόγηση και εφαρμογή νοσηλευτικών διεργασιών
  • Τήρηση ιατρικών αναφορών, καταγραφή όλων των νοσηλευτικών πράξεων και εφαρμογή πρωτοκόλλων
  • Ενημέρωση προϊστάμενου σχετικά με την πορεία των ασθενών
  • Χορήγηση φαρμάκων βάση ιατρικών οδηγιών
  • Διατήρηση ατομικής φροντίδας των ασθενών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Νοσηλευτικής (τετραετούς φοίτησης)
  • Εγγραφή στο Μητρώο Νοσηλευτών Κύπρου και Άδεια Εξασκήσεως Επαγγέλματος
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία

Ανταγωνιστικό  πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων:

  • 13ος Μισθός
  • ΑΤΑ (Αυτόματή Τιμαριθμική Αναπροσαρμογή)
  • Ετήσια άδεια
  • Ταμείο Προνοίας
  • 38 ώρες εργασίας
  • Υπερωρίες επι πληρωμή
  • Άλλα συναφή ωφελήματα
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές Μισθολογικής Ανέλιξης
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Οργανωμένο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Όλες οι αιτήσεις θα πρέπει να αποστέλλονται ηλεκτρονικά με πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email hr@melathroneoka.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

Post expires at 9:34pm on Monday March 11th, 2024