AD 8 code

Αλεξάνδρου & Παναγιωτόπουλος Λτδ: Θέση Εργασίας

Αλεξάνδρου & Παναγιωτόπουλος Λτδ: Θέση Εργασίας – Λεμεσός/ Πάφος

Πωλητής / Πωλήτρια

Η Εταιρία Αλεξάνδρου & Παναγιωτόπουλος Λτδ με έδρα τους Αγίους Τριμιθιάς , Λευκωσίας ζητά να προσλάβει άτομο κάτοικο πόλης ή επαρχίας Λεμεσού-Πάφου για επισκέψεις σε κτηνοτροφικές και άλλες μονάδες των επαρχιών Πάφου -Λεμεσού.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση και πώλησης των προϊόντων της εταιρείας σε νέους ή υφιστάμενους πελάτες .
  • Σπουδές στον κλάδο της Γεωπονίας /Ζωικής παραγωγής θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Προσόντα

  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας .
  • Προηγούμενη εμπειρία πέραν των 7 ετών σε παρόμοια θέση.

Πληροφορίες -Βιογραφικό: 99430853

Email:  info@alexpana.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 9:14pm on Thursday March 7th, 2024