AD 8 code

Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός

Οργανισμός Ανακύκλωσης Κύπρου: Ζητείται Γραμματειακός Λειτουργός – Λεμεσός

Το μη κερδοσκοπικό Συλλογικό Σύστημα του Οργανισμού Ανακύκλωσης Κύπρου (ΟΑΚ), με έδρα τη Λεμεσό, ζητά να προσλάβει Γραμματειακό Λειτουργό για άμεση απασχόληση.

Περιγραφή υποψηφίου:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών & Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και λογισμικών της Microsoft Office
  • Ακαδημαϊκά προσόντα όπως Πτυχίο ή Δίπλωμα τριτοβάθμιας ανώτερης εκπαίδευσης (διάρκειας τουλάχιστον τριών (3) ετών) θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγούμενη εμπειρία δεν απαιτείται αλλά σε περίπτωση ύπαρξης θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα υποψηφίου:

  • Διαχείριση αλληλογραφίας, τηλεφωνημάτων, emails κτλ
  • Διεκπεραίωση εγγραφών των Μελών στο Συλλογικό Σύστημα
  • Επικοινωνία με Μέλη του Οργανισμού για τις υποχρεώσεις τους που προκύπτουν από την Νομοθεσία και Κανονισμούς/Εξυπηρέτηση Μελών
  • Εξυπηρέτηση Μελών του Οργανισμού για οτιδήποτε χρειαστεί
  • Καταχώρηση των δεδομένων των αποβλήτων των Μελών στο διαδικτυακό πρόγραμμα του Οργανισμού & αρχειοθέτηση διαφόρων εγγράφων
  • Γενικότερα, εκτελεί οποιαδήποτε εργασία ανατεθεί από την Εκτελεστική Διευθύντρια ή/και το Διοικητικό Συμβούλιο του Οργανισμού, με σκοπό την εύρυθμη και ομαλή λειτουργία του γραφείου
  • Προοπτική ανέλιξης σε Υπεύθυνη θέση για τη ομαλή λειτουργία του γραφείου

Όλοι/ες οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@oak.org.cy, με τίτλο: “anergosjobs.com”  το αργότερο μέχρι τις 20/02/2024.

Post expires at 8:39pm on Wednesday March 6th, 2024