AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

Ζητείται Σύμβουλος Ταξιδιών

SEEYOU TRAVEL LTD: Ζητείται Σύμβουλος Ταξιδιών – Λευκωσία

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών – συνεργατών
  • Κρατήσεις – εκδώσεις εισιτηρίων
  • Προετοιμασία προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Να είστε κάτοχος πτυχίου κολλεγίου ή πανεπιστημίου
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά)
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
  • Γνώση ενός τουλάχιστον συστήματος GDS επιπρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση επιπρόσθετο προσόν

Το άτομο που θα επιλεγεί θα πρέπει να έχει και τα πιο κάτω χαρακτηριστικά:

  • Οργάνωση, προσοχή και συγκέντρωση στη λεπτομέρεια
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και όγκου εργασιών
  • Τήρηση προθεσμιών
  • Αίσθημα ευθύνης, συνέπεια και δέσμευση για το αποτέλεσμα

Αποστολή βιογραφικών στο marios@seeyoutravel.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” 

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA

Post expires at 10:27pm on Tuesday March 5th, 2024