AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Inroute Insurance Agents and Consultants Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λεμεσός

Το Υποκατάστημα Ποσειδώνας της Prime Insurance Co Ltd στην Λεμεσό αναζητεί Γραμματέα
για την Διευθύντρια του Υποκαταστήματος.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Υποστήριξη στις διοικητικές και γραφειακές εργασίες της Διεύθυνσης του Υποκαταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών του Υποκαταστήματος (εντός και εκτός γραφείου)
  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών, εάν αυτό χρειαστεί

Τυπικά Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ήθος
  • Διοικητικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Γνώση διαχείρισης των Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης
  • Προηγούμενη εμπειρία στον ασφαλιστικό τομέα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Στοιχεία Επικοινωνίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην
ηλεκτρονική διεύθυνση:

dachileos@primeinsurance.eu με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικής μεταχείρισης.

Post expires at 10:25pm on Tuesday March 5th, 2024