AD 8 code

G.TH.SAINT MOUNTAINS LTD: Θέση Εργασίας

G.TH.SAINT MOUNTAINS LTD: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Εξωτερικός/ή Πωλητή/τρια

Η εταιρεία G.TH.SAINT MOUNTAINS LTD (εισαγωγή και διανομή προϊόντων HORECA) με έδρα την Λεμεσό, ζητά για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση Εξωτερικό/ή Πωλητή/τρια για προώθηση πωλήσεων παγκύπρια.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων/εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Δυναμική προσωπικότητα με ήθος εργασίας και αυτοπεποίθηση.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Εξαιρετική οργανωτική ικανότητα και διαχείριση χρόνου.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Άδεια αυτοκινήτου (απαραίτητη).

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προβολή και προώθηση των προϊόντων μας.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με νέους και υφιστάμενους πελάτες.

  • Ωράριο: 07:30 – 16:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)

Προσφέρουμε:

  • Μισθό + Bonus αναλόγως προσόντων
  • 13ο μισθό
  • Άλλα Οφελήματα

Παρακαλώ όπως αναρτήσετε/αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: g.saintmountains@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 99622117 / 25573077

Post expires at 9:30pm on Friday March 1st, 2024