AD 8 code

Ζητείται Ιατρικός Επισκέπτης

Healthcare Training Ltd: Ζητείται Ιατρικός Επισκέπτης – Λευκωσία

Η εταιρεία Healthcare Training Ltd, που δραστηριοποιείται στην οργάνωση και διεξαγωγή επαγγελματικών σεμιναρίων και προώθησης πρώτων βοηθειών και προϊόντων υγιεινής, αναζητά έναν δυναμικό και έμπειρο επαγγελματία για τη θέση Ιατρικού Επισκέπτη πλήρης απασχόλησης.

Καθήκοντα:

• Επίσκεψη σε χώρους όπου δραστηριοποιούνται στον κλάδο της υγείας με σκοπό την ιατρική ενημέρωση, προώθηση και πώληση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας.

• Διαχείριση και ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη νέου.

• Σχεδιασμός αποτελεσματικών πλάνων πωλήσεων.

• Επίτευξη μηναίων στόχων.

• Σύνταξη εκθέσεων αναφοράς και σχεδιασμό και εφαρμογή εβδομαδιαίου και μηναίου πλάνου επισκέψεων.

• Συνεχής παρακολούθηση του ανταγωνισμού και ανάλυση των αναγκών και προτείνει πλάνα δράσης.

Απαιτούμενα προσόντα:

• Πανεπιστημιακό πτυχίο Ιατρικού Επισκέπτη/ Βιολογία/ Φαρμακευτική ή άλλων συναφών κλάδων.

• Απαραίτητη άδεις οδήγησης αυτοκινήτου.

• Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία 2-3 χρόνια στο συγκεκριμένο τομέα.

• Άριστη γνώση προφορική και γραπτή της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.

• Πολύ καλή γνώση και χρήση Η/Υ.

• Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.

Παροχές:

• Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωση.

• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας το οποίο περιλαμβάνει 13ο μισθό.

• Πενθήμερη εργασία.

• Το κόστος μεταφοράς καλύπτεται με όχημα της εταιρείας.

Applications:

Εάν επιθυμείτε να εργασθείτε σε ένα ευχάριστο σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον με άριστες προοπτικές αποστείλετε το βιογραφικό σας στην διεύθυνση info@healthcaretraining.com.cy με θέμα «Θέση Ιατρικού Επισκέπτη – anergosjobs.com».

***Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού***

Post expires at 9:00pm on Thursday February 29th, 2024