AD 8 code

Ζητείται Γραφίστας/ Γραφίστρια

CopyTeX: Ζητείται Γραφίστας/ Γραφίστρια – Λάρνακα

Το CopyTeX – Κέντρο Εκτυπώσεων και Σχεδιασμού, ζητά να προσλάβει Γραφίστα/τρια για πλήρη απασχόληση στη Λάρνακα.

Καθήκοντα:

– Εξυπηρέτηση πελατών αναφορικά με τις εκτυπωτικές υπηρεσίες που παρέχουμε

– Χειρισμός και λειτουργία όλου του διαθέσιμου εκτυπωτικού εξοπλισμού για την παραγωγή υλικού

– Δημιουργία και επεξεργασία γραφιστικού υλικού με βάση τις ανάγκες των πελατών μας

– Συνεργασία με τους πελάτες για την κατανόηση των απαιτήσεών τους

– Επικοινωνία με προμηθευτές για την προμήθεια γραφικών υλικών και άλλων προμηθειών

– Συντονισμός με την ομάδα για την έγκαιρη παράδοση εργασιών

Απαιτούμενα Προσόντα:

– Πτυχίο στις Γραφικές Τέχνες

– Εξαιρετικές γνώσεις χρήσης προγραμμάτων σχεδίασης Adobe Illustrator και Photoshop

– Γνώση του προγράμματος σχεδίασης CorelDRAW θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο πλεονέκτημα