AD 8 code

Ζητείται Οδηγός/ Διανομέας

Τροφοεμπορική Λτδ: Ζητείται Οδηγός/ Διανομέας – Λεμεσός

Η εταιρεία Τροφοεμπορική Λτδ που έχει ως έδρα την Λεμεσό, δραστηριοποιείται στον τομέα του χονδρικού εμπορίου και διανέμει τα προϊόντα που εισάγει με δικό της δίκτυο σε Παγκύπρια βαση, ζητά να προσλάβει άτομα για την θέση του οδηγού – διανομέα.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία παραγγελιών.
  • Φόρτωση-εκφόρτωση και διανομή εμπορευμάτων ανάλογα με το δρομολόγιο.
  • Διατήρηση του οχήματος σε άριστη κατάσταση.

Προσόντα:

  • Άδεια οδηγού (άτομα με επαγγελματική άδεια θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Απόφοιτος Λυκείου.
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας.
  • Ομαδικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

Επιπλέον Πληροφορίες

  • Πενθήμερη εργασία.
  • Ικανοποιητικός μισθός.
  • Χρονιαίο bonus.
  • Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@trofoemporiki.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com” ή στο φαξ 25396633.

Post expires at 8:50pm on Thursday February 29th, 2024