AD 8 code

Ζητείται Υπάλληλος Λογιστηρίου

Pastellopoulou Karlettides Ltd: Ζητείται Υπάλληλος Λογιστηρίου – Λευκωσία

Πελάτης μας με δραστηριότητες σε είδη ένδυσης, ζητά να προσλάβει υπάλληλο για να αναλάβει το λογιστήριο της εταιρείας στα Λατσιά.

Καθήκοντα

  • Ενημέρωση λογιστικού συστήματος
  • Συμφιλίωση τραπεζών
  • Ετοιμασία μισθολογίου
  • Εισπράξεις και καταθέσεις
  • Αλληλογραφία λογιστηρίου
  • Άλλες γραφειακές εργασίες που πιθανό να προκύψουν

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος LCCI higher
  • Άριστη γνώση MS office (Word, Excel)
  • Καλή γνώση του λογιστικού συστήματος Esoft
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα να εργάζεται χωρίς επιτήρηση