AD 8 code

Ζητείται Αισθητικός (μισθός εώς €1.250)

Medskincy: Ζητείται Αισθητικός – Λευκωσία

Ιατρικό κέντρο στα Λατσιά ζητεί για άμεση εργοδότηση μερικής ή πλήρης απασχόλησης διπλωματούχο/α / πτυχιούχο/α Αισθητικό (Βeautician) για υποστήριξη του Κοσμητολογικού τμήματος.

Προσόντα:

  • Δίπλωμα ή Πτυχίο Αισθητικής
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικός χαρακτήρας
  • Ομαδική εργασία
  • Ευφράδεια λόγου
  • Γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Θεραπείες προσώπου
  • Θεραπείες σώματος
  • Χειρισμός Laser Candela Alexandrite (Εμπειρία άνω των 12 μηνών ως χειριστής/τρια Laser Candela Alexandrite θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν)

Αν σε ενδιαφέρει ο χώρος της Ιατρικής Αισθητικής και πιστεύεις ότι έχεις τα προσόντα, τότε γίνε μέλος στην ομάδα μας!

Μισθός αναλόγως προσόντων, αρχικός εώς 1250€.

Παρακαλώ όπως οι ενδιαφερόμενοι/ες υποβάλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Medskincy@hotmail.com με τίτλο: “anergosjobs.com”

Post expires at 6:52pm on Sunday February 25th, 2024