AD 8 code

Άμεση έναρξη – Μόνιμη απασχόληση με έξτρα μπόνους

Αναζητάμε για λογαριασμό πελάτη μας – παροχές υπηρεσιών στην επαρχία Λάρνακα, Αμμόχωστο και Λευκωσία, πωλητή/τρια για πλήρη εργασία.

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση υπηρεσιών της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση πελατών στον χώρο τους
  • Δημιουργία φιλικού κλίματος και καλών σχέσεων μεταξύ πωλητή και πελατών
  • Τακτική παρακολούθηση από έμπειρους και βελτίωση της απόδοσης στην ανάπτυξη πελατολογίου

Προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία στις πωλήσεις
  • Εξοικείωση με την άμεση επικοινωνία
  • Επικοινωνιακές καθώς και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας

Παρέχονται:

  • Μηνιαίες απολαβές εώς 1000 – 1200 ευρώ και έξτρα μπόνους απόδοσης από 300 – 500 ευρώ
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Η θέση εργασίας είναι από Δευτέρα με Παρασκευή.

Οι υποψήφιοι που πληρούν τα παραπάνω προσόντα μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: careerbusiness.org@gmail.com

(AD-F-4)

Post expires at 9:56pm on Thursday February 22nd, 2024