AD 8 code

Ζητείται Φύλακας Ασφαλείας (τηλεφωνικό κέντρο)

Handy’s Security Systems Ltd: Ζητείται Φύλακας Ασφαλείας (τηλεφωνικό κέντρο) – Λευκωσία

ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΦΥΛΑΚΑΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ – Τηλεφωνικό Κέντρο Λήψης Σημάτων (με 24ωρο σύστημα βάρδιας)

ΕΤΑΙΡΕΙΑ: Handy’s Security Systems Ltd

ΧΩΡΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ: ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

Σχετικά με την Handy’s Security Systems Ltd

Η Handy’s Security Systems Ltd είναι μια αξιόπιστη εταιρεία με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην παροχή προϊόντων και υπηρεσιών συστημάτων ασφαλείας.

Η εταιρεία μας θεμελιώνεται σε τέσσερις βασικές αρχές:

  • Σεβασμός
  • Ειλικρίνεια
  • Αμεσότητα
  • Ομαδικότητα

Γιατί να επιλέξετε τη Handy’s Security Systems Ltd;

Στη Handy’s Security Systems Ltd, δημιουργούμε ένα περιβάλλον εργασίας που αναδεικνύει τις αξίες και τις δυνατότητες του προσωπικού μας:

  • Ευχάριστο Περιβάλλον Εργασίας: Δημιουργούμε ένα ευχάριστο, οικείο, ομαδικό, υποστηρικτικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Σεβασμός και Ευγένεια: Στηριζόμαστε στον σεβασμό και αντιμετωπίζουμε κάθε υπάλληλο ως άνθρωπο.
  • Συνεχής Βελτιστοποίηση: Προσπαθούμε διαρκώς να βελτιώσουμε τις διαδικασίες μας για εύκολη και αποδοτική εκτέλεση της εργασίας μας.
  • Ανάπτυξη και Ευκαιρίες: Προσφέρουμε ευκαιρίες ανάπτυξης επαγγελματικά και οικονομικά.
  • Εκπαίδευση και Ανάπτυξη: Επενδύουμε στην εκπαίδευση του προσωπικού για την προσωπική και επαγγελματική του ανάπτυξη.
  • Ελκυστικό Πακέτο Απολαβών: Παρέχουμε ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συμπεριλαμβανομένου του 13ου μισθού και Ταμείου Προνοίας.

Καθήκοντα:

  • 24ωρη παρακολούθηση, έλεγχος και διαχείριση σημάτων συστημάτων ασφαλείας
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση και παροχή τηλεφωνικής τεχνικής υποστήριξης σε πελάτες
  • Ενημέρωση τεχνικού τμήματος μέσω λογισμικού για προβλήματα πελατών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώσεις στη χρήση Η/Υ