AD 8 code

Ζητείται Γεωπόνος

Agrolan Ltd: Ζητείται Γεωπόνος – Λευκωσία

Η εταιρεία Agrolan Ltd, μέλος του Ομίλου MSJ, επιθυμεί να προσλάβει Γεωπόνο πλήρους απασχόλησης για την επιστημονική ενημέρωση και προώθηση προϊόντων παγκύπρια με έδρα τη Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα

  • Αποτελεσματική επιστημονική ενημέρωση και προώθηση φυτοπροστατευτικών προϊόντων
  • Πωλήσεις φυτοπροστατευτικών προϊόντων και άλλων γεωργικών εφοδίων / προϊόντων της Εταιρείας
  • Παροχή επιστημονικής υποστήριξης σε πελάτες
  • Κατάλληλη και ορθή εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με την εμπορική πολιτική και διαδικασία της εταιρείας

Προσόντα & Εμπειρία

  • Πτυχίο Γεωπονίας
  • Εγγεγραμμένος/η στο μητρώο Γεωπόνων με ανανεωμένη ετήσια Άδεια Εξασκήσεως Επαγγέλματος
  • Κάτοχος πιστοποιητικού Σύμβουλου Φυτοπροστασίας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών και εφαρμογών MS Office
  • Άδεια Οδήγησης
  • Διάθεση ως προς την διεκπεραίωση καθηκόντων
  • Πάθος για πωλήσεις και ανάπτυξη προϊόντων στην αγορά
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και τις διαδικασίες της εταιρείας
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
  • Οργανωτική και διοικητική ικανότητα
  • Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Η Εταιρεία Προσφέρει

  • Ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ταμείο Προνοίας
  • Χρήση αυτοκινήτου που παρέχεται από την εταιρεία
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Σχέδιο Ασφάλειας Ζωής
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχούς επιμόρφωσης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν αίτηση μέχρι και τις 19.02.2024 στην ηλεκτρονική διεύθυνση office.administration@agrolan.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Post expires at 9:11pm on Wednesday February 21st, 2024