AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Φαρμακοποιού

Andri kinni Pharmacy: Ζητείται βοηθός Φαρμακοποιού – Λεμεσός

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση καλλυντικών προϊόντων
  • Παραλαβή και τακτοποίηση προϊόντων

Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας. Γνώση Ρώσικης γλώσσας θα θεωρηθεί σαν επιπλέον προσόν
  • Απολυτήριο Λυκείου ή πτυχίο Βοηθού Φαρμακείου ή Αισθητικής
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες και προσεγμένη εμφάνιση.
  • Συνέπεια ,υπευθυνότητα ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Δίπλωμα Make up artist θα θεωρηθεί σαν επιπλέον προσόν.

Αποστολή βιογραφικών στο email: phar.andrikinni@cytanet.com.cy με τίτλο: “anergosjobs.com”

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί εμπιστευτικότητα