AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

Ζητείται Αθλητικογράφος

Αντέννα: Ζητείται Αθλητικογράφος – Λευκωσία

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Αθλητικογράφος

Καθήκοντα:

Η κάλυψη της αθλητικής επικαιρότητας για τις ανάγκες των δελτίων ειδήσεων, των ενημερωτικών εκπομπών και της ιστοσελίδας του σταθμού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστημίου στη Δημοσιογραφία ή άλλο συναφή κλάδο
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Εξαιρετική γνώση των αθλητικών γεγονότων στην Κύπρο και στο εξωτερικό
  • Εξαιρετική γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωράριο εργασίας

Σύστημα βάρδιας, πέντε μέρες την εβδομάδα, Δευτέρα με Κυριακή.

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος μέχρι τις 31/01/2024 στο hr@antenna.com.cy με θέμα «HR01.2024 – Αθλητικογράφος – anergosjobs.com». Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο εάν επιλεγείτε ως υποψήφιος/υποψήφια.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Προσωπικού του Αντέννα στο 22200200.

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA