AD 8 code

Paradisiotis Ltd: Θέση Εργασίας

Paradisiotis Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Συντονιστής Προετοιμασίας και Διανομής Παραγγελιών

/ Orders Preparation & Distribution Coordinator

Τοποθεσία: Άγιος Συλάς, Λεμεσός

Η PARADISIOTIS LTD ζητά να προσλάβει ικανό και έμπειρο άτομο για τη θέση του Συντονιστής Προετοιμασίας και Διανομής Παραγγελιών, για το εργοστάσιο τροφίμων, στη Λεμεσό. Το υποψήφιο άτομο θα είναι υπεύθυνο για τον συντονισμό των δραστηριοτήτων προετοιμασίας παραγγελιών και διανομής, εξασφαλίζοντας την αποτελεσματική και ακριβή εκτέλεση των εργασιών.

Απαιτούμενες Δεξιότητες και Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.

  • Εξαιρετικές ικανότητες οργάνωσης και διοίκησης.

  • Εξοικείωση με τις διαδικασίες προετοιμασίας παραγγελιών και διανομής.

  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες.

  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και καθορισμός προτεραιοτήτων.

 Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Σχεδιασμός και παρακολούθηση των διαδικασιών προετοιμασίας παραγγελιών και διανομής.

  • Ετοιμασία παραγγελιών.

  • Εποπτεία του προσωπικού προετοιμασίας παραγγελιών και διανομής.

  • Εκτέλεση αναλύσεων απόδοσης και προτάσεις βελτίωσης.

  • Ανάπτυξη και τήρηση προτύπων απόδοσης και ποιότητας.

  • Διαχείριση αποθεμάτων.

Γενικές πληροφορίες θέσης

  • Η απασχόληση είναι πλήρης.

  • Προσφέρεται 13ος μισθός με τη συμπλήρωση 6 συνεχόμενων μηνών εργασίας.

  • Δυνατότητα συμμετοχής σε σχέδιο ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης της εταιρείας.

  • Εξαήμερη εργασία (Δευτέρα – Σάββατο).

Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μέσω email στο careers@paradisiotis.com