AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου

S. P. SECURITON ALARM SYSTEMS LTD: Ζητείται Λειτουργός Λογιστηρίου – Λεμεσός

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη/ος Λυκείου σε κλάδο Λογιστικής
  • Δίπλωμα LCCI Intermediate ή Higher
  • Πολύ Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Microsoft Office
  • Γνώση του Λογιστικού Προγράμματος Esoft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια σε παρόμοια θέση
  • Συνέπεια και Εχεμύθεια

Χαρακτηριστικά

  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Γνώση φορολογικών Νομοθεσιών για ΦΠΑ, ΚΑ, ΓΕΣΥ κτλ

Καθήκοντα

  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων και αρχείων σε καθημερινή βάση
  • Καταγραφή συναλλαγών στο λογιστικό σύστημα για διάφορους πελάτες
  • Προετοιμασία προμηθευτών και συμφωνιών τραπεζών
  • Έλεγχος και καταχώρηση τιμολογίων προμηθευτών
  • Έκδοση τιμολογίων και αποδείξεων
  • Προετοιμασία ΦΠΑ, Κοινωνικών Ασφαλίσεων κτλ

Προσφέρεται:

Ελκυστικό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ο Μισθό
  • Ταμείο Προνοίας
  • 21 Ημέρες Άδεια, Κοινωνικές Ασφαλίσεις, ΓΕΣΥ και ότι προβλέπεται από σχετικές νομοθεσία

Αποστολή Βιογραφικού στο Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο: pa@securiton.com.cy quoting: “anergosjobs.com”  ή τηλεφωνικώς στο 25822960

Όλες οι αιτήσεις θα χειριστούν με απόλυτη εχεμύθεια.