AD 8 code

Εκπρόσωποι εταιρείας διαφήμισης – νέοι

Εκπρόσωποι εταιρείας διαφήμισης – νέοι – Λευκωσία

Η εταιρεία μας, με χρόνια εμπειρίας στην εκπροσώπηση περιβαλλοντικών όσο και ανθρωπιστικών πελατών, λόγω ανάληψης νέου project αναζητά 2 νεαρούς συνεργάτες για γνωστοποίηση του ονόματος του στο κοινό.

Αρμοδιότητες: διαφήμιση πελατών στην αγορά με συμμετοχή σε διαφημιστικά events, ανάπτυξη πωλήσεων, χρήση τεχνικών marketing και διαφήμισης.

Προσόντα: απολυτήριο, δίπλωμα ή πτυχίο, γρήγορη αντίληψη νέων πληροφοριών, δυναμική προσωπικότητα, ομαδικότητα, άμεση διαθεσιμότητα και να βρίσκεται από κοντά Λευκωσία.

Παροχές εταιρείας: περιβάλλον νεανικό που προωθεί την άμεση ανάπτυξη, επαγγελματική υποστήριξη, εκπαίδευση από το 0, ελκυστικό πακέτο απολαβών και ευκαιρίες ταξιδιών!

Για την αίτηση σου μπορείς να αποταθείς στο recruitingchmarketing@gmail.com

Εμείς θα αξιολογήσουμε την αίτηση σου και αν είναι κατάλληλη θα επικοινωνήσουμε για προγραμματισμό μιας συνέντευξης.

(RAD-25)