AD 8 code

Ζητείται Καθαρίστρια / Καθαριστής

IMH: Ζητείται Καθαρίστρια / Καθαριστής – Λευκωσία

Η IMH ζητά να προσλάβει:

Καθαρίστρια / Καθαριστή

Καθήκοντα:

  • Καθαριότητα κοινόχρηστων χώρων της ΙΜΗ (όπως γραφεία, conference rooms, κουζίνες, WC και άλλοι χώροι εργασίας)
  • Διασφάλιση και διατήρηση καθαριότητας στους εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους του κτιρίου
  • Έλεγχός και αναπλήρωση του εξοπλισμού καθαρισμού σε καθημερινή βάση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ικανότητα εργασίας σε απογευματινή βάρδια
  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εμπειρία ως καθαρίστρια / καθαριστής
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Βιογραφικό Σημείωμα και πληροφορίες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancy@imhbusiness.com με την ένδειξη «Κ24 – anergosjobs.com», μέχρι τις 25 Ιανουαρίου 2024.

Ατομικές συνεντεύξεις θα διεξαχθούν μόνο με όσους πληρούν όλα τα απαιτούμενα προσόντα

Τηλ.: +35722505555 | Φαξ.: +35722679820 | www.imhbusiness.com