AD 8 code

Ζητούνται Pickers

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Ζητούνται Pickers – Πάφος

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της ζητά να προσλάβει Pickers για το κατάστημα της στην επαρχία Πάφου.

Καθήκοντα:

  1. Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση.

  2. Συνεργασία και καλή επικοινωνία με πωλητές για την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών.

  3. Διασφάλιση της καθαριότητας του χώρου εργασίας.

  4. Τακτοποίηση και ταξινόμηση των ανταλλακτικών στα ράφια.

  5. Τήρηση και συμμόρφωση με τις διαδικασίες και τους κανόνες της εταιρείας.

Προσόντα:

Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης του χρόνου.

Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.

Εργατικό, ευγενικό και συνεργάσιμο άτομο.

Άλλες Πληροφορίες:

Ωράριο εργασίας Δευτέρα μέχρι Παρασκευή, από τις 08:00 μέχρι τις 17:30.

Εργασία πλήρους απασχόλησης.

13ος μισθός.

Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό ή τα στοιχεία τους στο HR@chrkapodistrias.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης ή να επικοινωνήσουν στον αριθμό 22620010.