AD 8 code

Ζητούνται Πωλητής / Πωλήτρια και Καθαριστής/ Καθαρίστρια

La Kiwi Confectionery: Ζητούνται Πωλητής / Πωλήτρια και Καθαρίστρια – Λευκωσία

Το Ζαχαροπλαστείο La Kiwi Confectionery  που βρίσκεται στο Ακάκι ζητά να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες και  Καθαριστή / Καθαρίστρια  για εργασία πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα για τη θέση Πωλητή / Πωλήτρια :

·         Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών

·         Φροντίδα καταστήματος

·         Διαχείριση ταμείου

Προσόντα:

·  Ομαδικότητα και συνεργασία

·  Δυνατότητα να λειτουργεί κάτω από συνθήκες πίεσης

·  Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

·  Πολύ καλή γνώση ελληνικής

·  Ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα για τη θέση Καθαριστή / Καθαρίστριας :

• Καθαρισμός απολύμανση Ζαχαροπλαστείου και εργαστηρίου

Προσόντα:

  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα

  • Εμπειρία ως καθαρίστρια / καθαριστής

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας

Απολαβές:

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στο email magiqueart@gmail.com   ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 99427888