AD 8 code

Zenmar Trading Ltd: Θέση Εργασίας

Zenmar Trading Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Βοηθός Αποθήκης / Διανομέας (Διπλός Ρόλος)

Η εταιρεία ZENMAR TRADING LTD εισαγωγείς ελαστικών ζητά για άμεση εργοδότηση, ατομο για μόνιμη απασχόληση

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Να παρέχει βοήθεια στην αποθήκη και να γίνεται ο έλεγχος και η ετοιμασία των παραγγελιών με σωστό και αποτελεσματικό τρόπο
  • Έγκαιρη παράδοση σε πελάτες της επαρχίας Λεμεσού ή και άλλων πόλεων
  • Εισπράξεις και έκδοση αποδείξεων
  • Ανάπτυξη άριστων σχέσεων με τους πελάτες
  • Τήρηση διαδικασιών εταιρείας

Προσόντα

  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου(δίπλωμα τουλάχιστον 3 χρόνια)