AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης (ελάχιστος μισθός €1.100)

Spanias Hardware: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης (ελάχιστος μισθός €1.100) – Λευκωσία

Η Εταιρεία μας, SPANIAS HARDWARE, που δραστηριοποιείται στον τομέα εισαγωγής και εμπορίας διαφόρων εργαλείων, ενδιαφέρεται να εργοδοτήσει άτομο στη θέση του Βοηθού Αποθήκης για τις αποθήκες μας στα Λατσιά.

Καθήκοντα:

Ο υποψήφιος θα εργάζεται στις αποθήκες της εταιρείας μας στην θέση βοηθού αποθήκης. Η θέση περιλαμβάνει την συλλογή εμπορευμάτων για εξυπηρέτηση παραγγελιών στην αποθήκη, αναδιοργάνωση και καθαριότητα της αποθήκης. Η συλλογή εμπορευμάτων γίνεται με μηχανήματα. Προσφέρεται δωρεάν εκπαίδευση και πιστοποίηση στην χρήση των μηχανημάτων.

Το άτομο θα εργάζεται 8ωρο τις καθημερινές με ωράριο που θα συμφωνηθεί. Υπάρχει δυνατότητα υπερωριακής απασχόλησης τα Σάββατα.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Βασική χρήση Η/Υ.

Πιστοποιητικό για οδήγηση μηχανημάτων αποθήκης δεν είναι αναγκαίο αλλά θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Δεξιότητες:

  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Καθαριότητα

Απολαβές:

Οι απολαβές είναι ανταγωνιστικές με ελάχιστο μηνιαίο μισθό τα 1100€. Υπάρχει δυνατότητα για πιο μεγάλη αμοιβή ανάλογα με την εμπειρία και τις ικανότητες του υποψήφιου εργαζομένου. Επιπλέον η εταιρεία μας παρέχει 13ο μισθό και απολαβές bonus ανάλογα με την απόδοση και τους στόχους της χρονιάς.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο careers@spanias.com με θέμα: “Βοηθός Αποθήκης – anergosjobs.com”