AD 8 code

Θέσεις εργασίας (αμοιβή €1.500 συν προμήθεια)

Kirby Cyprus: Θέσεις εργασίας (αμοιβή €1.500 συν προμήθεια) – Λευκωσία

Αντιπρόσωπος Πωλήσεων

Είστε φιλόδοξοι και δυναμικοί άνθρωποι, που αναζητούν την επόμενη σταθερή πρόκληση; Η εταιρεία μας παγκοσμίως αναγνωρισμένη όπου ειδικεύεται στην καινοτομία και την ποιότητα , αναζητά πωλητές για να ενισχύσει την ομάδα της σε διεθνές επίπεδο .

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Εμπειρία στις πωλήσεις .

  • Δυναμική προσωπικότητα με ήθος εργασίας και αυτοπεποίθηση.

  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας .

  • Ομαδικό πνεύμα .

  • Εξαιρετική οργανωτική ικανότητα και διαχείριση χρόνου.

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας

  • Άδεια αυτοκινήτου (απαραίτητη) .

  • Άμεση διαθεσιμότητα πρόσληψης.

Καθήκοντα και ευθύνες :

  • Προβολή και προώθηση του προϊών μας.

  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με νέους και υπάρχοντες πελάτες.

  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια της εταιρίας μας σε Κύπρο και εξωτερικό .

  • Επίτευξη στόχων

Προσφέρουμε :

  • Αμοιβή 1500 ευρώ και  επιπλέων προμήθεια.

  • Εκπαίδευση και κατάρτιση στις απαιτούμενες δεξιότητες.

  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης και προόδου.

  • Υποστήριξη και συνεργασία σε μια δυναμική και ανθρωποκεντρική ομάδα.

  • Δωρεάν ταξίδια με την επίτευξη στόχων

Εάν είστε έτοιμοι να αναλάβετε αυτήν την πρόκληση και να εργαστείτε σε μια παγκόσμια εταιρία με σκοπό την επιτυχία , στείλτε το βιογραφικό σημείωμα σας με φωτογραφία σας και τίτλο ”Sales” στο krb.cy.hr@gmail.com .