AD 8 code

Ζητούνται Αρχιτέκτονες

VAKISASSOCIATES Architects & Interior Designers: Ζητούνται Αρχιτέκτονες – Λεμεσός

Tο αρχιτεκτονικό γραφείο VAKIS ASSOCIATES Architects & Interior Designers , με έδρα στην Λεμεσό, επιθυμεί να εργοδοτήσει αρχιτέκτονες για πλήρη απασχόληση.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Αρχιτεκτονική δισδιάστατη σχεδίαση σε Autocad 2d
  • Ετοιμασία σχεδίων για σκοπούς αδειοδότησης στις αρμόδιες αρχές
  • Ετοιμασία τεχνικών σχεδίων για προσφοροδότηση και κατασκευή
  • Συντονισμός άλλων μελετητών

Προσόντα:

  • Καλή γνώση Πολεοδομικών κανονισμών και ερμηνείας τους στην σχεδίαση
  • Ζητούνται άτομα με άριστη γνώση Αutcocad 2d
  • Πολύ καλή γνώση Photoshop
  • Συνεργάσιμο πνελυμα και ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον