AD 8 code

E.Pyrga Ltd: Θέση Εργασίας

E.Pyrga Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Εργάτης/τρια Παραγωγής Παγωτού

Η εταιρεία Ε. Πυργά Λτδ ,που δραστηριοποιείται στην κατασκευή και πώληση παγωτού, ζητά να προσλάβει για το εργοστάσιο της στη βιομηχανική περιοχή Αγίου Αθανάσιου στη Λεμεσό άτομα για ενιάμηνη απασχόληση στο τομέα της παραγωγής παγωτού.

Προσόντα

  • Ο/Η υποψήφιος/α πρέπει να γνωρίζει καλά την Ελληνική γλώσσα
  • Προηγούμενη πείρα στον τομέα τον τροφίμων θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα,
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Ικανότητα να ακολουθεί οδηγίες αλλά και να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες όπου και όταν χρειάζεται
  • Ικανότητα να συνεργάζεται αρμονικά και με ευγένεια με την υπόλοιπη ομάδα

Καθήκοντα

  • Χειρισμός και καθάρισμα μηχανημάτων παραγωγής παγωτού
  • Πακετάρισμα τελικών προϊόντων

Συνθήκες Εργασίας

  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Έναρξη παραγωγής/εργασίας 07:30 π.μ.

Παρέχονται

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ετήσια άδεια με αποδοχές
  • Φιλικό και οικογενειακό περιβάλλον
  • Δωρεάν προϊόντα της εταιρείας

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο careers@epyrga.com με θέμα: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο: 99434422 κ. Ζήνωνας Λάμπρου