AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

ALEXANDROS STEPHANIS & CO LTD: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λευκωσία

Το Δίκτυο Καταστημάτων Stephanis επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Λογιστηρίου στο Τμήμα Πληρωμών για τα Κεντρικά Γραφεία στην Λευκωσία, Στρόβολο.

Καθήκοντα:

Πληρωμές προμηθευτών βάση ανάλυσης ageing

Συμφιλίωση (reconciliation) λογαριασμών των προμηθευτών

Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών στο λογισμικό σύστημα της εταιρείας.

Λοιπές γραφειακές εργασίες.

Απαιτούμενα προσόντα:

Πτυχίο στη Λογιστική ή άλλο παρόμοιο προσόν.

Προηγούμενη εμπειρία σε πληρωμές προμηθευτών.

Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MS Office).

Πολύ καλή γνώση Excel

Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

Οργανωτικές ικανότητες και δεξιότητες διαχείρισης χρόνου.

Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.

Ωράριο:

Πενθήμερη εργασία Δευτέρα – Παρασκευή

Απολαβές:

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και πείρας, καθώς και προοπτικές για επαγγελματική ανάπτυξη, σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: kyproulla@stephanis.net αναφέροντας στον τίτλο «Λειτουργός Λογιστηρίου -anergosjobs.com».

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτα εμπιστευτικού χειρισμού.