AD 8 code

Είστε φιλόδοξοι; Αμοιβή €1.500

Είστε φιλόδοξοι; Αμοιβή €1.500 – Λευκωσία

Sales Representative

Είστε φιλόδοξοι και δυναμικοί άνθρωποι, που αναζητούν την επόμενη σταθερή πρόκληση; Η εταιρεία μας παγκοσμίως αναγνωρισμένη όπου ειδικεύεται στην καινοτομία και την ποιότητα , αναζητά πωλητές για να ενισχύσει την ομάδα της σε διεθνές επίπεδο .

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Εμπειρία στις πωλήσεις

  • Δυναμική προσωπικότητα με ήθος εργασίας και αυτοπεποίθηση

  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας

  • Ομαδικό πνεύμα

  • Εξαιρετική οργανωτική ικανότητα και διαχείριση χρόνου

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας

  • Άδεια αυτοκινήτου (απαραίτητη)

  • Άμεση διαθεσιμότητα πρόσληψης

Καθήκοντα και ευθύνες :

  • Προβολή και προώθηση του προϊόντος μας

  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με νέους και υπάρχοντες πελάτες

  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια της εταιρίας μας σε Κύπρο και εξωτερικό

  • Επίτευξη στόχων

Προσφέρουμε :

  • Αμοιβή 1500 ευρώ και  επιπλέον προμήθεια

  • Εκπαίδευση και κατάρτιση στις απαιτούμενες δεξιότητες

  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης και προόδου

  • Υποστήριξη και συνεργασία σε μια δυναμική και ανθρωποκεντρική ομάδα

  • Δωρεάν ταξίδια με την επίτευξη στόχων

Εάν είστε έτοιμοι να αναλάβετε αυτήν την πρόκληση και να εργαστείτε σε μια παγκόσμια εταιρία με
σκοπό την επιτυχία , στείλτε το βιογραφικό σημείωμα σας με φωτογραφία σας και τίτλο
Sales στο krb.cy.hr@gmail.com .