AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

Europlumb Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία Europlumb Ltd όπου δραστηριοποιείται στην εισαγωγή και χονδρική πώληση ειδών θέρμανσης, υδραυλικών και κλιματισμού και κατέχει μια ηγετική θέση στην κυπριακή αγορά, επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Αποθήκης με βάση την κεντρική αποθήκη στο Στρόβολο για πλήρης απασχόληση.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών.
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων.
  • Καλή και σωστή επικοινωνία και συνεργασία με τους υπόλοιπους συναδέλφους της εταιρείας καθώς και με πελάτες.

Ακαδημαϊκά και Επαγγελματικά Προσόντα

Ακαδημαϊκές Γνώσεις:

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας.

Ατομικές Ικανότητες:

  • Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας.
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες της εταιρείας.
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρετε ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας.
  • 13ος μισθός.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email k.papadamou@europlumb.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 22878818