AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

X.Z.PARTY GUIDE LTD: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λάρνακα

Η Party Guide δραστηριοποιείται στον κλάδο του εξοπλισμού εκδηλώσεων, διαγράφοντας μια ανοδική πορεία τα τελευταία χρόνια.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.

Ζητούμε Βοηθό Αποθήκης πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Γενικός Έλεγχος Αποθήκης
  • Επιτήρηση φόρτωσης και εκφόρτωσης εξοπλισμού για παραδόσεις και παραλαβές
  • Βελτίωση και διαχείριση χώρου εργασίας
  • Διαχείριση προσωπικού
  • Απογραφή Αποθεμάτων Αποθήκης
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή εξοπλισμού
  • Τήρηση κανονισμών ασφαλείας και υγείας

Προσόντα:

  • Ικανότητα οργάνωσης και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Αγγλική Γλώσσα

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, τότε στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο doros@partyguide.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com”  ή τηλεφωνήστε στο 99446650 (Κ. Δωρος Λακκοτρύπης).