AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος

ΚΥRIMA: Ζητείται Αποθηκάριος – Λεμεσός

Η εταιρεία ΚΥRIMA ζητά για άμεση πρόσληψη Αποθηκάριο για το κατάστημα της στη Λεμεσό.

Η εταιρεία ΚΥRIMA, ασχολείται με το χονδρικό και λιανικό εμπόριο φωτισμού με καταστήματα στη Λευκωσία, Λεμεσό και Πάφο, ζητά για άμεση πρόσληψη Αποθηκάριο για το κατάστημα της στη Λεμεσό .

Καθήκοντα

  • Προετοιμασία παραγγελιών

  • Παραλαβή εμπορευμάτων

  • Παράδοση εμπορευμάτων

  • Καταμετρήσεις

  • Ενημέρωση αποθέματος

  • Καθαριότητα και τακτοποίηση αποθήκης

Προσόντα

  • Γνώση Ελληνικής γλωσσας

  • Πτυχίο μέσης εκπαίδευσης

  • Κατοχή άδειας αυτοκινήτου

  • Υπεύθυνο άτομο με ευχάριστο χαρακτήρα

  • Προηγούμενη εμπειρία ως Αποθηκάριος η/και Διανομέας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρουμε ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας, προοπτική ανέλιξης και ικανοποιητικές απολαβές αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο : manager@kyrima.eu