AD 8 code

KYRIMA: Θέση Εργασίας

KYRIMA: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Σύμβουλο Πωλήσεων (Sales Consultant)

Η εταιρεία ΚΥRIMA, ασχολείται με το χονδρικό και λιανικό εμπόριο φωτισμού με καταστήματα στη Λευκωσία, Λεμεσό και Πάφο, ζητά για άμεση πρόσληψη Σύμβουλο Πωλήσεων (Sales Consultant) για τα κατάστηματα της στη Λεμεσό.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

• Γνώση και συνεχή εκμάθηση των χαρακτηριστικών και προδιαγραφών των προϊόντων και των καταλόγων

• Υποστήριξη στο στήσιμο όπως και αλλαγές του καταστήματος

• Προετοιμασία προσφορών και παρακολούθηση

• Πώληση, προώθηση και τεχνική υποστήριξη προϊόντων σε πελάτες, Ηλεκτρολόγους, Αρχιτέκτονες, Συμβούλους Μηχανικούς

• Υποστήριξη του λιανικού εμπορίου

• Συνεργασία με αποθήκη για οργάνωση παραδόσεων

• Έκδοση τιμολογίων και έλεγχος-κλείσιμο ταμείου

Ελάχιστα Απαιτούμενα Προσόντα:

• Πτυχίο μέσης εκπαίδευσης

• Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

• Βασικές γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών