AD 8 code

Ανάπτυξη τμήματος Marketing – entry level

Ανάπτυξη τμήματος Marketingentry level – Λευκωσία

Στην Respectop δίνουμε ευκαιρία ανάπτυξης σε νεαρά άτομα χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία στον τομέα του Marketing, ώστε να αποκτήσουν βασικές δεξιότητες στην ανάπτυξη τεχνικών και ικανοτήτων στον συγκεκριμένο τομέα!

Αρμοδιότητες:

  • Διαφήμιση των πελατών μας μέσω καμπάνιας, εκπαιδεύσεις και συμμετοχή στα events

Προσόντα:

  • Διαπραγματευτικές ικανότητες, οργάνωση, ομαδικότητα, ευελιξία, επαγγελματισμός

Παροχές:

  • Περιβάλλον που προωθεί την ανάπτυξη, ανταγωνιστικές αμοιβές, ταξίδια!

*Τα άτομα που θα επιλεγούν χρειάζεται να έχουν άμεση διαθεσιμότητα και να μπορούν να βρίσκονται στην Λευκωσία.

(RAD-9)