AD 8 code

Ζητούνται 2 Αρχιτέκτονες

Makk Studio LLC: Ζητούνται 2 Αρχιτέκτονες – Λευκωσία

Το αρχιτεκτονικό γραφείο Makk Studio LLC  ζητά να προσλάβει δύο Αρχιτέκτονες με πείρα 0-5 χρόνων.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα στο κλάδο της Αρχιτεκτονικής.
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση AutoCAD και Sketchup.
  • Ομαδικότητα, συνεργασία, επικοινωνία με συναδέλφους και πελάτες.
  • Ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση και να φέρει εις πέρας εργασίες σε προκαθορισμένα χρονοδιαγράμματα.

Καθήκοντα

  • Προετοιμασία και σχεδίαση αρχιτεκτονικών σχεδίων.
  • Επισκέψεις και ετοιμασίες εντύπων στις δημόσιες αρχές.
  • Επισκέψεις σε εργοτάξια Παγκύπρια.
  • Ετοιμασία παρουσιάσεων.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: andreasmakkstudio@hotmail.com με θέμα: “anergosjobs.com”

Τηλέφωνο: 99813335