AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης

G.A.I. Papanicolaou Blinds Ltd: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λευκωσία

Η εταιρεία G.A.I. Papanicolaou Blinds Ltd  ζητά να προσλάβει άτομο για την στελέχωση της θέσης του Βοηθού Αποθήκης.

Ρόλος:

Διασφάλιση της έγκαιρης παροχής πρώτων υλών στην παραγωγή μέσω του συνεχή ελέγχου του επιπέδου των αποθεμάτων και την καταχώρηση παραγγελιών στο σωστό χρόνο. Επίσης απαραίτητη είναι η διατήρηση της αποθήκης σε τάξη μέσω της φυσικής τοποθέτησης των πρώτων υλών στον ενδεδειγμένο χώρο φύλαξης  με τον ενδεδειγμένο τρόπο.

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος επιπέδου αποθεμάτων και διασφάλιση ότι τα αποθέματα δεν είναι κάτω του επιτρεπτού ελάχιστου ορίου
  • Έλεγχος υποβληθέντων παραγγελιών λιανικής και χονδρικής πώλησης και έγκαιρη ενημέρωση για τυχόν ελλείψεις
  • Οργάνωση αποθήκης
  • Έλεγχος και παραλαβή πρώτων υλών
  • Μεταφορά πρώτων υλών στην παραγωγή
Προσόντα:
  • Γνώση χειρισμού Forklift θα θεωρείτε επιπρόσθετο προσόν

Oι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να αποστείλουν βιογραφικό στο: andreas.andreou@papanicolaoublinds.com με θέμα: “anergosjobs.com”