AD 8 code

Θέσεις για κατανομή θέσεων σε ανέργους

Θέσεις  για κατανομή θέσεων σε ανέργους – Λάρνακα και Αμμόχωστος

3 νέες θέσεις (εώς 1300 ευρώ) για κατανομή θέσεων σε ανέργους για το τμήμα πωλήσεων ιδιωτικής εταιρείας.

Προσφέρονται υψηλές αμοιβές, ευκαιρίες απόκτησης μόνιμης συνεργασίας και ευκαιρίες ανέλιξης.

Επαρχία Λάρνακας και Αμμοχώστου

Επιπλέον προσφέρουμε πλήρη εκπαίδευση, φιλικό περιβάλλον εργασίας και έξτρα μπόνους.

Βασικά καθήκοντα:

  • Προώθηση υπηρεσιών
  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών
  • Αύξηση των πωλήσεων και του πελατολογίου της εταιρείας

Προσόντα υποψήφιου:

  • Πολύ καλή ικανότητα επικοινωνίας και πώλησης
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής  και καλή γνώση της Αγγλικής  γλώσσας
  • Δυναμικότητα και συνέπεια

Στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση της εταιρείας: backoffice.manager.cy22@gmail.com

(AD-F-2)