AD 8 code

Νέες ευκαιρίες καριέρας από μήνα Δεκέμβριο

Νέες ευκαιρίες καριέρας από μήνα Δεκέμβριο – Πάφος

Ψάχνουμε  νέους και νέες που αγαπούν τις προκλήσεις. Είμαστε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία με έντονη παρουσία στον χώρο του marketing και της διαφήμισης. Ανοίγουμε την πόρτα σε άτομα χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία η εμπειρία, δίνοντας έτσι ευκαιρίες για μια επιτυχημένη εισαγωγή στον τομέα, έως και πλήρης μονοπάτι καριέρας μέσα από το αξιοκρατικό πλάνο εξέλιξης μας.

Βασικές αρμοδιότητες

Εξυπηρέτηση πελατών

Συμμετοχή σε οργανωτικές διαδικασίες γραφείου

Επίτευξη εταιρικών και προσωπικών στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα

Εξωστρέφεια και αυξημένες επικοινωνιακές δεξιότητες

Άνεση επικοινωνίας στην Ελληνική γλώσσα

Άμεσα διαθεσιμότητα

Παροχές

Υψηλές αμοιβές έως και €1.300 + πρόγραμμα bonus

Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με καθημερινή συνεχή εκπαίδευση

Ευκαιρίες εξέλιξης

Συμμετοχή σε ταξίδια

Αν θέλεις να ξεκινήσεις δημιουργικά τον μήνα σου και να πετύχεις σε επαγγελματικό αλλά και προσωπικό επίπεδο, περιμένουμε το βιογραφικό σου στο:  newcareer.cvs@outlook.com μέχρι 28/12/2023 ώστε να επικοινωνήσει μαζί σου ένας υπεύθυνος του τμήματος  για να κλείσετε μια πρώτη συνέντευξη .

(AD-MOM-5)