AD 8 code

Αθλοκίνηση: Θέσεις Εργασίας

Αθλοκίνηση: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία και Λεμεσός

Τα αθλητικά καταστήματα Αθλοκίνηση στην Λεμεσό και Λευκωσία ψάχνουν ευχάριστα άτομα να ενταχθούν στην ομάδα τους.

Αν είσαι και εσύ ομαδικός παίχτης, αν λατρεύεις τον αθλητισμό και την μόδα.. Έλα να σε γνωρίσουμε!

Όλοι οι υποψήφιοι/ες πρέπει να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Βασική γνώση υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Eλληνικής και Aγγλικής γλώσσας
  • Φιλική, ευχάριστη και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες και τους συναδέλφους σας

Καθήκοντα:

  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Αναπλήρωση, τακτοποίηση και παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Καθαριότητα στους χώρους του καταστήματος

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικός μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας (Part Time / Full Time)
  • 13ος μισθός
  • Έκπτωση σε προϊόντα της εταιρείας
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης
  • Mοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Αν θες και εσύ να έρθεις στην ομάδα μας στείλε μας το βιογραφικό σου στο info@athlokinisi.com.cy με θέμα: “Λευκωσία – anergosjobs.com” ή “Λεμεσός – anergosjobs.com”