AD 8 code

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέση Εργασίας

Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Η εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ με έδρα την Λευκωσία, πρωτοπόρος στην εισαγωγή και διανομή ειδών υγιεινής, κεραμικών, παρκέ, κουζινών και είδη υδραυλικού, αναζητά ενθουσιώδη, δυναμικό, αυτό-υποκινούμενο επαγγελματία για τη πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

Λειτουργός Λογιστηρίου

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών.
  • Ετοιμασία πληρωμών προμηθευτών.
  • Παρακολούθηση και αναφορά εισπράξεων.
  • Συμφιλίωση λογαριασμών προμηθευτών και πελατών.
  • Συμφιλίωση τραπεζικών λογαριασμών.
  • Γενική διεκπεραίωση άλλων καθημερινών εργασιών του λογιστηρίου.
  • Ετοιμασία αναφορών διαφόρων θεμάτων προς την Διεύθυνση.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση λογιστικής.
  • Κάτοχος διπλώματος Λογιστικής LCCI (ελάχιστο επίπεδο Intermediate).
  • Γνώση ηλεκτρονικών προγραμμάτων (SAP ή παρεμφερή, Outlook, Word, Excel).
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ελάχιστη εμπειρία 2 χρόνια σε λογιστήριο ή σε ελεγκτικό οίκο.

Δεξιότητες:

  • Εχεμύθεια.
  • Αξιοπιστία και συνέπεια.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και αφοσίωση.
  • Καλές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες.
  • Ομαδική εργασία.
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση.

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων.
  • 13ος μισθός.
  • Συνεχείς εκπαίδευση.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@sofocleskyprianou.com με θέμα: “anergosjobs.com”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.