AD 8 code

Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια

Metdist Ltd: Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια – Λεμεσός

H Εταιρία μας ζήτα Καθαριστή/καθαρίστρια για να φροντίζει τις εγκαταστάσεις μας.

Στόχος είναι να διατηρήσουμε το κτήριο μας καθαρό και διατηρημένο σε εξαιρετική κατάσταση.

Αρμοδιότητες

  • Να αδειάζει  τους κάδους  απορριμμάτων  και τα τασάκια και να βεβαιώνεται  ότι όλα τα σκουπίδια έχουν απορριφθεί σωστά.
  • Σκούπισμα, Σφουγγάρισμα, Ξεσκόνισμα, γενική καθαριότητα γραφικού χώρου.
  • Να καθαρίζει  τα  παράθυρα και να βεβαιώνεται  ότι έχουν στεγνώσει σωστά.
  • Η κουζίνα και ο εξοπλισμός του γραφείου πρέπει να καθαρίζονται και συντηρούνται σωστά.
  • Διασφάλιση  της σωστής καθαριότητας των χώρων γύρω από το γραφείο, όπως οι διάδρομοι πεζών  και οι χώροι στάθμευσης
  • Αποθήκευση και συντήρηση στα  δωμάτια ανεφοδιασμού
  • Ώρες Εργασίας: Δευτέρα-Παρασκευή 06.30-13.00

Απαιτούμενα προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως καθαρίστρια
  • Ικανότητα ομιλίας και κατανόησης της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Γνώση χημικών και προμηθειών καθαρισμού

Προσφέρουμε

  • 1000 ΕΥΡΩ μικτά το μήνα
  • Credits για μεσημεριανό γεύμα
  • Ιδιωτική Ιατρική Ασφάλιση
  • 21 ημέρες ετήσια άδεια
  • Περιλαμβάνονται όλες οι επίσημες αργίες

Βιογραφικό στο jobs@metdistgroup.com με θέμα: “anergosjobs.com”