AD 8 code

Ζητούνται Εργάτες Αποθήκης

PPD Global: Ζητούνται Εργάτες Αποθήκης – Λευκωσία, Λάρνακα και Λεμεσός

Στην PPD Global δεσμευόμαστε να αναπτύσσουμε κορυφαίες μάρκες ποτών και να παραμένουμε η πλέον αξιόπιστη επιλογή για τους ανθρώπους μας και τους συνεργάτες μας. Η ομάδα μας διακατέχεται από πάθος για ανάπτυξη, ομαδικότητα και δημιουργικότητα και επιδιώκει τη συνεχή καλλιέργεια και βελτίωση των ικανοτήτων των μελών της.

Ο Εργάτης Αποθήκης θα έχει την ευθύνη για την παραλαβή και ταξινόμηση των προϊόντων στην επαρχιακή αποθήκη και την προετοιμασία παραγγελιών για παράδοση προς τους πελάτες. Ψάχνουμε για άμεση εργοδότηση εργάτη αποθήκης για την επαρχία Λευκωσίας, Λάρνακας και Λεμεσού.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Παραλαβή προϊόντων από τους οδηγούς περονοφόρου και την ταξινόμηση στο χώρο της αποθήκης
  • Ετοιμασία παραγγελιών και διασφάλιση για την ορθότητα τους
  • Έλεγχος για τυχόν φθορές ή / και σπασμένα / ληγμένα προϊόντα
  • Παροχή βοήθειας στο διανομέα του τμήματος Αποθήκευσης & Διανομής για την παράδοση προϊόντων σε πελάτες ή / και αναλαμβάνει την παράδοση παραγγελιών στους πελάτες με μικρό όχημα
  • Χειρισμός επιστρεφόμενων εμπορευμάτων και κενών μπουκαλιών στο χώρο αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα:

Εκπαίδευση & Επαγγελματική εμπειρία

  • Απολυτήριο Γυμνασίου ή Λυκείου,
  • Κάτοχος άδεια οδήγησης κατηγορίας Β1

Δεξιότητες

  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα και ομαδικότητα
  • Καλή γνώση της Ελληνικής

Τι προσφέρουμε:

Ευέλικτο πρόγραμμα εργασίας, σε ένα συναρπαστικό και συνεχώς μεταλλασσόμενο περιβάλλον, που προσφέρει ευκαιρίες για ανάπτυξη.

Εκδήλωση ΕνδιαφέροντοςΠαρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση recruitment@ppdglobal.com με θέμα: “anergosjobs.com”

Σημειώνεται ότι μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις θα κληθούν για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι αυστηρά εμπιστευτικές και τα προσωπικά σας δεδομένα θα υποβληθούν σε επεξεργασία αποκλειστικά για την διαδικασία επιλογής υποψηφίων.