AD 8 code

M.KARAGIORGIS & SONS LTD: Θέση εργασίας

M.KARAGIORGIS & SONS LTD: Θέση εργασίας – Λευκωσία

Διανομέας

Η εταιρεία M.KARAGIORGIS&SONS LTD, αντιπρόσωποι των ελαστικών PIRELLI ζητά για άμεση εργοδότηση, διανομέα για τις εγκαταστάσεις της στη Λευκωσία(Βιομηχανική Λακατάμιας) για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Έγκαιρη παράδοση σε πελάτες της επαρχίας Λευκωσίας
  • Εισπράξεις και έκδοση αποδείξεων
  • Ανάπτυξη άριστων σχέσεων με τους πελάτες
  • Τήρηση διαδικασιών εταιρείας

Προσόντα

  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου(δίπλωμα τουλάχιστον 3 χρόνια)
  • Πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέων προσόν
  • Απολυτήριο λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και υπευθυνότητα
  • Συνεργάσιμο κα θετικό άτομο

Άλλες πληροφορίες

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Παροχή 13ου μισθού
  • Ωράριο 08:00 με 17:00 Δευτέρα με Παρασκευή και Σάββατο 09:00 με 12:00
  • Προσφέρεται ελκυστικός μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση costas@karagiorgis.com.cy με θέμα: “anergosjobs.com” ή να επικοινωνήσουν με το τηλ 99423466.