AD 8 code

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας

Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός και Πάφος

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων ζητά να προσλάβει διανομείς για τα καταστήματα της στις επαρχίες Λεμεσού (Τμήμα Ελαστικών) και Πάφου.

Καθήκοντα:

  • Η έγκαιρη διανομή εξαρτημάτων στους πελάτες της εταιρείας.

  • Πάροχη άριστης εξυπηρέτησης προς τους πελάτες ακολουθώντας τις διαδικασίες της εταιρείας.

  • Τήρηση οδηγιών Προϊστάμενου Τμήματος Διανομέων και κανονισμών Ασφάλειας και Υγείας της εταιρείας.

Προσόντα:

Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

Κάτοχος άδειας οδήγησης χειροκίνητου κιβωτίου ταχυτήτων (manual gearbox).

Ευχάριστη προσωπικότητα.

Συνεργάσιμο, ευγενικό και θετικό άτομο.

Πελατοκεντρική προσέγγιση.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22620010.